Померанський шпіц, розплідник

Купи щенка и получи в подарок многоразовые пеленки для питомца.

 

 

Задать вопрос

Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Хочете безпосередньо з розплідника померанського шпіца придбати? У нас запропоновані цуценята від здорових батьків з перевіреним родоводом. Ви можете купити собаку з чудовим здоров'ям і грайливим характером. У наших цуценят привабливий зовнішній вигляд і хороша анатомія. Замовляйте обраного цуценя зараз, і ми будемо раді надати його найближчим часом в будь-яке місто.

Цікавить здоровий і щеплений померанський шпіц? Розплідник пропонує хороших цуценят за розумними цінами.

У нашому розпліднику померанського шпіца придбати можна з приємним забарвленням і бейбі-фейсом. У запропонованих цуценят короткі лапи і густа м'яка шерсть, Вам буде цікаво і приємно проводити з ними багато часу. Собаки з розплідника вже привчені до пелюшці і проблем в догляді за ними у майбутніх господарів не виникне. Шпіца померанського з розплідника можна забрати вже зараз, консультацією по хвилюючим додатковими питаннями ми забезпечимо. Ми пропонуємо Вашій увазі добре соціально адаптованих собак, які подружаться з усіма членами Вашої родини. У всіх наших цуценят слухняний характер, але дуже важливо проводити з ними достатню кількість часу. Померанський шпіц, розплідник пропонує якого, буде дуже хорошим вибором. Наші собаки схожі на маленьких плюшевих ведмедиків, розміри та інші параметри всіх цуценят розміщені на сайті. У спеціальних розділах можна знайти багато корисної інформації по догляду за цуценям. Ми цінуємо вибір покупців і також не відмовимо нікому в детальному особистому консультуванні.

Для замовлення померанського шпіца з розплідника зв'язатися з нами можна в зручний час по одному із запропонованих номерів. Ми будемо раді вичерпно відповісти на будь-які питання, щодо особливостей собак такої породи. Наш персонал допоможе з вибором цуценя і після замовлення його нададуть для Вас максимально оперативно.